LEADER Helyi Felhívások szabályossági vizsgálaton

401 millió Ft, 6 helyi felhívás az idei év végén nyílik meg…

Itt az ősz.. tele feladatokkal, új kezdeményezésekkel. Múlt héten arról írtunk, hogy egyesületünk milyen hálózati együttműködésekben tervezi részvételét. Az elmúlt évtized gyakorlata szerint egyesületünk nemcsak a vidéki térség számára rendelkezésre álló fejlesztési forrásokat kezeli, hanem maga is aktív szereplője számos oktatási, közösségi, helyi termékes/védjegy és turisztikai programnak.  A 2008 óta vitt programok továbbvitelére eddigi gyakorlatunk szerint külső forrásbevonás végett 6 pályázatot nyújtottunk be, más vidékfejlesztő szervezetekkel együttműködésben.  Bízunk bent, hogy tavasszal valóra is válthatjuk álmainkat…

Szeptember 11-én éjfélig töltöttük fel az Alpokalja-Fertő táj LEADER helyi felhívás tervezeteit a központi, ún. IIER rendszerbe (ahol a későbbiekben a pályázóknak is dolgozniuk kell, hiszen ezen a felületen adhatják be hozzánk projektjeiket, és ezen a felületen számolhatnak el majd nyertes pályázataikkal).

Ezúton szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki a társadalmasításban (augusztus végéig) aktív szerepet vállalt, és segítette munkaszervezetünket a helyi felhívások elkészítésében. A szabályossági vizsgálat 30 napot vesz igénybe. A LEADER helyi felhívások előre láthatóan november 15-étől jelennek meg, egyesületünk honlapján. Ezt követően intézkedésenként szemináriumokat tartunk, ill. személyes konzultációkat biztosítunk leendő pályázóinknak projektjeik sikeres elkészítése érdekében.

Az alábbi táblázatban röviden összegezzük a tervezett felhívásainkat. Összesen 401 millió Ft kerül kiírásra, hat különböző felhívás keretében, más-más benyújtási határnapokkal. 

2018. február
HKSzCsPSzoV

REGIONET Competitive - PIT STOP - gazdasági konferencia

2018. február 1. 09:00

Fertőd, Kulturális és Szolgáltató Központ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

LEADER pályázati ügyintézési képzés

2018. február 27. 09:00

Keszthely

27
28

Aktuális programok

2018. február 27. 09:00

LEADER pályázati ügyintézési képzés

NYDHACS-ok felkészítése az ügyintézésre

2018. március 6. 17:00

Pályázatíró szeminárium a Vidék Minősége Hálózat tagjainak

Mintaprojekt áttekintése és feltöltése

2018. március 7. 17:00

Kultúrháló Kislépték LEADER pályázati fórum

Nagycenk Tájékoztató fórum

Hírlevél

Ha elsőként szeretne értesülni legfrisebb híreinkről, iratkozzon fel naprakész hírlevelünkre

Feliratkozás